Şirket Profili

Şirket Profili

Kuruluşundan bu yana globalleşen dünyada istikrarlı bir şekilde büyümeyi ve gelişmeyi hedefleyen Yörük Transport firması; uzman kadrosu, dev araç filosu, yüksek teknolojisi, ekolojik dengeye özen gösteren çalışma prensipleri ve üstün hizmet standardıyla sektörün lider kuruluşları arasında yerini almıştır.

Lojistik Süreçleri bünyesinde bulundurduğu deneyimli personeli ile yönetmekte olup; müşterilerinin ihtiyaçlarına etkin çözümler sunabilmektedir.

Yörük Transportta verilen hizmetin kalitesi en üst seviyededir. Bu yüzden 1997 yılından başlayarak oluşturduğu 30 araçlık filosu ve hizmet kalitesini geliştirerek hızla büyümektedir.

Teknolojinin önemine inanan Yörük Transport yaptığı yatırımlarla konumunu pekiştirmektedir. Firmamız, araçlarımızda bulunan satellite uydu haberleşme sistemi ile müşterilerine online olarak internet üzerinden araç ve yük takip edebilme hizmetleri de sunmaktadır.

Bugün tamamı EURO 5 ve EURO 6 standartlarına uygun, 2-3 yaşını geçmeyen araçlarımız; siz değerli müşterilerimizin taleplerini karşılamak için hazırdır.

Kara, deniz, hava ve demiryolu taşımacılığında; müşterilerine bir bütün olarak nakliye, gümrükleme, depolama, yurt içi & yurt dışı dağıtım, sigorta aracılık hizmetleri ve danışmanlık hizmetleri sunan firmamız, ağırlıklı olarak; kimya, makine aksam parça, metal-alüminyum, cam, gıda, boru, tekstil gibi sektörlerle çalışmaktadır.

Taşıdığımız sorumluluğun bilinciyle siz değerli müşterilerimizle daha iyiye daha güzele kavuşturmak dileğiyle; çalışmalarınızda başarılar dileriz.